ABL - 3.liga K, Praha/střední Čechy, 4. kolo - 05.05.2014

Se sedmnáctibodovým náskokem vstupovali do posledního hracího dne kluci z Pitch a Ball  a svou formu povrdili i tentokrát, kdy si ziskem dalších 23 bodů (celkem 88 b) došli pro vítězství a postupují do 2.ligy. O druhé a třetí místo se bojovalo do posledního zápasu, kdy PuKuHu podlehli Handball Teamu 0:5. Oba týmy měli shodně 65 bodů a rozhodlo vyšší skóre, které měl Handball Team. Další pořadí je: Lázeňští šviháci (59 b), I.PSKN Praha (57 b), BC Křápek (49 b) a Duchové (37 b).
Nejužitečnějším hráčem jarní části byl s 22 body Jiří Beran st. (Pitch a Ball), zároveň byl i nejlepším hráčem (Ø 199,5), nejlepší ženou se stala Ivana Vinšová (Lázeňští šviháci) s průměrem 174, cenu za ni převzal oddílový kolega. Pitch a Ball posbírali nejvíce cen od sponzorů a partnerů (3x nejvyšší nához hráče, nejvyšší nához týmu, nejlepší a nejužitečnější hráč). Tričko ViB Gold clubu získal za nához 267 Jan Zeman (I.PSKN Praha).
Děkujeme hráčům za pěknou sportovní atmosféru a přejeme hodně striků v následujících Městských mistrovstvích, barážích a dalších soutěžích ABL.

Základní statistiky
Kompletní statistiky tohoto ligového kola i celé soutěže najdete v podmenu Liga.