BWLN 2013/2014 - 2.kolo v Olomouci - 5.10.2013

V sobotu 5. října 2013 se konalo M-ČR družstev BWLN – 2. kolo v Olomouci.
Začátek soutěže byl v 11.00 hod. a konec 17.00 hod. Ředitel turnaje kontroloval všechny průkazky ČSNS, kde neshledal žádný problém. Všechna přihlášená družstva se dostavila.
I přes malou kolizi, turnaj dopadl dobře. Jedna dráha se pokazila, tak jsme dostali jinou, vedlejší dráhu.
Soutěže družstev byly na dost vysoké úrovni.
Hrálo se formou americké hry. Ve druhém kole v BWLN vyhrálo SKN Brno, druhé místo získalo I.PSKN Praha „A“, na třetím místě se umístilo I.PSKN Praha ženy. Celkové výsledky po dvou kolech v družstev BWLN jsou: na první místě je SKN Brno,které vyhrálo před SK SKIVELO neslyšících Olomouc ,,A“, třetí místo I.PSKN Praha,,A“, čtvrté místo získalo SSK Vítkovice. Nejlepší hráčka byla Kateřina Klofáčová z SKN Brno, která měla v průměru 186,67 bodů. U mužů byl nejlepší hráč Jiří Jungmann z SKN Brno který měl v průměru 190,33 bodů. Vše proběhlo řádně a v klidu, nikdo nepodal protest. Výsledky jsou uvedeny níže.

Děkujeme všem účastníkům BWLN v bowlingu za jejich sportovní vystupování a těšíme se na shledanou v příštím turnaji na jaře 2014.