BWLN 2013/2014 - 3.kolo v v Pardubicích - 5.4.2014

V sobotu 5. dubna 2014 se v Pardubicích konalo M-ČR družstev BWLN – 3. kolo. Začátek soutěže byl v 10.00 hod. a konec 16.00 hod. Soutěže družstev byly na dost vysoké úrovni. Hrálo se amerikou. Třetí kolo v BWLN vyhrálo SKN Brno, druhé místo získalo SKIVELO Olomouc „A“, na třetím místě se umístilo I.PSKN Praha ženy. Celkové výsledky po třech kolech v družstev BWLN jsou: na první místě SKN Brno,které vede před SK SKIVELO neslyšících Olomouc ,,A“, třetí místo I.PSKN Praha ženy,na čtvrtém místě je I.PSKN Praha „A“. Nejlepší hráčka byla Kateřina Klofáčová z SKN Brno, která měla průměr 187,35 bodů. U mužů byl nejlepší hráč Kamil Bittner z SportNES Ostrava který měl průměru 187,00 bodů. Vše proběhlo řádně a v klidu, nikdo nepodal protest. Výsledky jsou uvedeny níže.
Děkujeme všem účastníkům BWLN v bowlingu

Těšíme se na další poslední turnaj a hlavně na zajímavé boje 26.4.2014 v Olomouci.