BWLN 2013/2014 - 4.kolo v Olomouci - 26.4.2014

Hodnocení Mistrovství České republiky BWLN družstev 2013 / 2014 konané dne 26. 4. 2014 v Olomouci

V sobotu 26. dubna 2014 se konal M-ČR BWLN družstev 4. kolo v Olomouci. Začátek soutěže byl v 10.00 hod. a konec 15.00 hod. Ředitel turnaje kontroloval všechny průkazky ČSNS, kde neshledal žádný problém. Zúčastnilo se 9 družstev. TJ Sever Ústí nad Labem nepřijeli. Kateřina Klofáčová (ředitelka BWLN ) dostala email z TJ Sever Ústí nad Labem – ve které byla omluva (nedostatek hráčů).

Soutěž družstev byly dost na vysoké úrovni. Hrálo se formou americké hry. Ve 4. kole v BWLN vyhrálo I.PSKN Praha „A“, druhé místo získalo SKN Brno na třetím místě se umístilo SKIVELO Olomouc „A“ Celkové výsledky po 4. kole v družstev BWLN jsou na první místě SKN Brno, které vyhrálo před SK SKIVELO neslyšících Olomouc „A“, třetí místo I.PSKN Praha „A“, čtvrté místo získalo I.PSKN Praha ženy.

Nejlepší hráčka byla Kateřina Janošcová z SK SKIVELO neslyšících Olomouc, která měla v průměru 193,95 bodů. U mužů byl nejlepší hráč Vojtěch Jahoda z SKN Brno který měl v průměru 188,28 bodů.

Nejvyšší nához u mužů měl Vojtěch Jahoda z SKN Brno s dosaženým 266 bodů. Nejvyšší nához ženy měla Kateřina Janošcová z SK SKIVELO neslyšících Olomouc 279 bodů.

Nejvyšší počet výher u mužů měl Vojtěch Jahoda z SKN Brno celkem 18 výher. Nejvyšší počet výher u žen měla Pavlína Maléřová z SSK Vítkovice celkem 21 výher.

Všem se rozdali poháry, dělali se fotky na památku. Vše proběhlo řádně a v klidu, nikdo nepodal protest. Výsledky jsou uvedeny viz níže.

Děkujeme všem účastníkům M-ČR BWLN družstev v bowlingu za jejich sportovní vystupování.