V sobotu 12. října 2013 se konalo Mistrovství České republiky neslyšících v jednotlivcích mužů a žen v bowlingu v Brně. Zúčastnilo se celkem 20 osob, z toho 14 mužů a 6 žen. Hrálo se 6 her. Mistrem ČR v jednotlivcích se stal Martin Marouš z I.PSKN Praha, druhé místo získal Petr Mazuch SKN Brno a na třetím místě se umístili domácí Vojtěch Jahoda z SKN Brno, Stanislav Zápalka ze Skivela Olomouc. Z žen vyhrála domácí Kateřina Klofáčová z SKN Brno a získala podruhé titul mistryně ČR v jednotlivcích žen, před druhou Monikou Čechovskou z I. PSKN Praha, třetí byly Kateřina Janošcová ze Skivela Olomouc a Pavla Černá z I.PSKN Praha. Pořadatelé předali nejlepším hráčům a hráčkám za 1. až 3. místo mosazné poháry a medaile. Díky
pořadatelům bylo organizačně vše dobře zajištěno a odvedli dobrou práci.

Zapsal: Jiří Bělohlávek